Przedstawiciel handlowy – branża materiałów budowlanych

3W Dystrybucja Budowlana Spółka Akcyjna

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane oraz hydroizolacje.

Aktualnie w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Nr ref. 7/PH/2016

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Maksymalizacja sprzedaży poprzez współpracę z klientami i producentami materiałów budowlanych.
  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.
  • Aktywne poszukiwanie nowych firm wykonawczych i handlowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość materiałów budowlanych
  • Doświadczenie w handlu, branża: materiały budowlane min 1,5 roku
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
  • Dyspozycyjność.
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
  • Znajomość środowiska MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie + premie powiązane z osiągniętymi wynikami.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multi Sport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Dużą samodzielność.
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ- w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska i miejscowość

Prezentacja firmy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Obsługa klienta