Przedstawiciel Handlowy (branża kosmetyczna)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, Ostrołęka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nr referencyjny: KOS/09/2014
Lokalizacja: Warszawa lub Ostrołęka

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie Klientów (salony fryzjerskie) i budowanie dobrych relacji z Klientami
- Budowanie marki profesjonalnego dostawcy kosmetyków fryzjerskich u Klientów i polecanie usług firmy
- Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
- Prowadzenie negocjacji
- Realizacja planów sprzedażowych
- Udzielanie informacji o produktach i promocjach
- Uzupełnianie i weryfikacja bazy danych Klientów
- Analiza działań konkurencji i raportowanie wyników pracy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizję)
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon, materiały firmowe)
- Pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju – udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych
- Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie

Wymagania

- Wysokie zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w branży kosmetyków profesjonalnych
- Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
- Pomocnej postawy dla Klienta i kreatywności
- Wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja
- Min. średnie wykształcenie
- Gotowość do założenia działalności gospodarczej
- Znajomości obsługi komputera
- Czynne prawo jazdy – kat. B

Adore HR - licencja nr 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi