Przedstawiciel handlowy – branża IT

Baseline

30-417 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kim Jesteśmy:
Spółka Baseline specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych wspierających procesy biznesowe w różnych obszarach działania przedsiębiorstwa. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów do Działu Sprzedaży w Krakowie.

Kogo szukamy:
Handlowca (z krwi i kości) / pracownika działu handlowego, którego głównym zadaniem będzie realizacja działań handlowych, obsługa zgłoszeń (ofertowanie, prezentacje, negocjacje), jak i pozyskiwanie nowych Klientów.

Zakres obowiązków kandydata:
• Nawiązywanie kontaktów handlowych z firmami i współtworzenie relacji biznesowych.
• Przygotowywanie ofert handlowych generowanych z systemu CRM.
• Prezentacje produktu, uczestnictwo w spotkaniach.
• Wsparcie w prowadzeniu negocjacji i rozmów handlowych.
• Współtworzenie i koordynacja działań marketingowych.
• udział w targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Co oferujemy w zamian:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własna działalność (wg preferencji Kandydata).
• Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji.
• Dobrą atmosferę w pracy.
• Szkolenia pogłębiające znajomość branży i umiejętności sprzedażowe.
• Solidne narzędzia do wykonywania pracy.
• Premie sprzedażowe.
• Nagrody za działania wykraczające poza standardowy zakres obowiązków.
• Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Informacje dodatkowe
• Rodzaj pracy: Pełny etat.
• Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony.
• Min. wykształcenie: Wyższe licencjackie.
• Branża: IT – Sprzedaż.

Wymagania

• Minimum 2 – letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.
• Umiejętności negocjowania kontraktów i pozyskiwania klientów „na zimno”.
• Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i kreatywności w działaniu.
• Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
• Gotowość do sporadycznego podróżowania.
• Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Baseline specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi