Przedstawiciel handlowy branża HoReCa

Igloopol

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • realizacja celów sprzedaży
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów i analiz

Nasze oczekiwania:

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży lub dystrybucji w branży HoReCa
  • mile widziane dwuletnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem
  • umiejętność stosowania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta
  • znajomość lokalnego rynku FMCG
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętnosć analizy danych
  • prawo jazdy kat. B

Mamy Ci do zaoferowania:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy rosnący w zależności od osiąganych wyników
  • przyjazną atmosferę pracy
  • służbowy samochód, laptop i telefon komórkowy

Prezentacja firmy

Igloopol jest producentem mrożonej żywności: mrożonych warzyw, mrożonych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców