Przedstawiciel Handlowy Branża Hazardowa

ARTU Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która obejmując stanowisko Handlowca zajmie się poszukiwaniem nowych lokalizacji celem wstawiania automatów do gier, nawiąże współprace z właścicielami lokali i doprowadzi do uruchomienia automatów w nowych punktach.

Aplikując do nas, dajesz sobie szansę uczestnictwa w dynamicznym projekcie, opartym na sprawdzonym modelu biznesowym. Jeśli lubisz wyzwania, jesteś osobą, która chce tworzyć rzeczywistość, a nie tylko się jej przyglądać – ta oferta jest dla Ciebie.

Opis stanowiska:
•efektywne docieranie do potencjalnych partnerów, umiejętne prowadzenie i finalizowanie negocjacji;
•aktywne pozyskiwanie kontaktów, analizowanie i wykorzystywanie informacji z dostępnych źródeł informacji - przede wszystkim internetowych;
•bezpośrednie, telefoniczne i mailowe kontakty z partnerami;
•wspieranie, realizacja bieżących planów sprzedażowych;
•sporządzanie raportów dotyczących nawiązanych kontaktów, szczegółów prowadzonych negocjacji.

Oferujemy:
•udział w unikatowym, szybko rozwijającym się projekcie o sprawdzonym modelu biznesowym;
•pracę w dynamicznym zespole osób posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe;
•stałe wynagrodzenie oraz prowizję uzależnioną od wyników pracy;
•możliwa również praca w niepełnym wymiarze godzin – praca dodatkowa z prowizyjnym wynagrodzeniem od sprzedaży,
Zatrudniona osoba, będzie spędzała min. 50% czasu pracy poza biurem. Siedziby naszych klientów znajdują się na terenie całej Polski.

Wymagania

•wysokie zdolności negocjacyjne i komunikacyjne;
•doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta;
•motywacja do pracy, upór w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów;
•gotowość do częstych podróży służbowych.
Dużym atutem jest znajomość branży automatów do gier i związanym z nią asortymentem

Prezentacja firmy

Spółka zajmuję się wdrażaniem i obsługą innowacyjnych rozwiązań w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi