PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - branża budowlana

Polski Hr Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie dla naszego Klienta - niemieckiego dostawcy materiałów budowlanych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Polska Południowa

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż i dystrybucję produktów firmy;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
  • poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych;
  • efektywne wprowadzenie na rynek produktów firmy;
  • monitorowanie aktywności rynkowych;
  • windykację należności od klientów i bieżące raportowanie pracy;

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wykształcenie techniczne);
  • chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • zaangażowanie;
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji;
  • komunikatywność;
  • mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • czynne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości;
  • realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa + premia sprzedażowa);
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód;

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, 40-084, ul. Opolska 22. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów o partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi