przedstawiciel handlowy (branża BHP)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kujawsko-Pomorskie, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, międzynarodowego dystrybutora środków ochrony pracy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 26196
Praca stała
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków:
  • aktywna i dynamiczna sprzedaż sprzętu ochrony osobistej (do dystrybutorów, hurtowni, sklepów) na terenie: wojawództwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
  • samodzielne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
  • analiza potrzeb klientów
  • realizacja nakreślonych planów sprzedaży
  • realizacja nakreślonych celów handlowych firmy

Oczekiwania:
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży (kontakty B2B, dystrybutorzy, hurtownie, sklepy) produktów przemysłowych, technicznych
  • znajomość jezyka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • zorientowanie na wynik
  • umiejętności sprzedażowe
  • inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu nowych klientów
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  •  umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie częściowo uzależnione od wyników sprzedaży
  • narzędzia pracy
  • praca w trybie home office i duża samodzielność
  • praca w międzynarodowej firmie
  • sprzedaż produktów renomowanych europejskich producentów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)