Przedstawiciel Handlowy/Biuro

Vega Polymers S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o profilu handlowym w branży tworzyw sztucznych. W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego. Osoby doświadczonej lub bez doświadczenia w branży tworzyw sztucznych

Wymagamy:
1. Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
2. Znajomości pakietu office na poziomie podstawowym
3. Prawa jazdy kat. B
4. Komunikatywności/wysokiej kultury osobistej
5. Empatii/ dynamiki pracy

Oferujemy:
1. Prace na umowę zlecenie przez pierwsze 3 miesiące. Następnie umowę o pracę.
2. Pensję stałą plus prowizję po okresie próbnym
3. Laptop plus telefon
4. Rozwój i doświadczenie w branży

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż handlowa i dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi