Przedstawiciel Handlowy - Białystok

New Center

15-690 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

• pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
• rozwijanie współpracy z obecnymi klientami firmy
• wdrażanie i realizacja zleconych projektów sprzedażowych w ścisłej współpracy z działem technicznym i partnerami zewnętrznymi
• negocjowanie i ustalanie warunków współpracy
• przygotowywanie umów handlowych oraz koordynacja procesu ich realizacji
• monitorowanie działań konkurencji oraz nowych rynków sprzedaży
• sporządzanie raportów dotyczących aktywności i wyników sprzedaży

Wymagania

• zaawansowana znajomość języka polskiego i angielskiego– warunek konieczny, język włoski - mile widziane,
• doświadczenie na podobnym stanowisku w B2B, w branży spożywczej, winiarskiej i restauracyjnej
• mobilność -własny samochód
• prawo jazdy kat. B
• zdecydowanym atutem będzie znajomość rynku gastronomii
• umiejętności w zakresie aktywnej sprzedaży
• zdolność łatwego przyswajania wiedzy technicznej
• samodzielność i inicjatywa w realizacji wyznaczonych zadań
• umiejętność budowanie długotrwałych relacji z klientami
• silna orientacja na rezultat i motywacja do rozwijania kompetencji

Prezentacja firmy

Firma Handlowa działająca na rynku europejskim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie prowizyjne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta