Przedstawiciel Handlowy, bez dośwadczenia

Sar Recykling Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży recyklingowej zatrudni do pracy Przedstawiciela Handlowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość j. angielskiego i niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista.

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe szkolenia wprowadzające.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia wprowadzające i instruktażowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Firma Sar Recykling Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne