Przedstawiciel Handlowy - Badania marketingowe

Zalass Consulting Sp. z o.o.

Kraków, 30-045, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zalass Consulting pomaga firmom poprawiać doświadczenia ich klientów na całej ścieżce kontaktu z produktem, marką czy usługą.

W ramach projektów ukierunkowanych na doskonalenie customer experience realizujemy m.in badania jakości obsługi klienta i badania satysfakcji, a także dostarczamy rozwiązania IT służące do zbierania i analizy danych wewnątrz rozbudowanych organizacji.

Poszukujemy osoby, która zajmie się sprzedażą usług naszej firmy, budowaniem relacji z klientami biznesowymi i ich podtrzymywaniem.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Handlowy w branży badań marketingowych lub technologicznej poparte listą referencyjną klientów lub referencjami od pracodawcy.
- Ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne.
- Konsekwencja w działaniu.
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
- Gotowość do podróżowania.
- Biegła znajomość języka angielskiego.
- Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w programowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych i sys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-5 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
procentowy udział w marży z pozyskanych projektów
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management