Przedstawiciel Handlowy B2B

Blue Drop

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie należało:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z obecnymi klientami
• Doradztwo w zakresie doboru produktów
• Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy oraz dbałość o wysoki poziom realizacji zamówień
• Przygotowywanie raportów z odbytych spotkań z klientami

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:
• Wykształcenia min. średniego (mile widziane wykształcenie wyższe)
• Minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
• Znajomości technik sprzedaży, umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
• Umiejętności planowania i organizacji czasu pracy
• Znajomości pakietu MS Office (MS World, MS Excel, MS Power Point)
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Samodzielności w działaniu, umiejętności kreatywnego myślenia
• Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma Blue Drop powstałą z myślą o potrzebach Klientów z różnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
skorelowane z osiąganymi wynikami
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi