Przedstawiciel handlowy B2B

Elkom Outsourcing Sp. z o.o.

Polska, świętokrzyskie

Od: Elkom Outsourcing Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Polska

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Firma oferująca usługi w zakresie outsourcingu (kadry, płace, księgowość) oraz
prowadząca Agencję Pracy Tymczasowej poszukuje przedstawicieli handlowych.

Najważniejsze obowiązki na oferowanym stanowisku to:
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
• Dobór rozwiązań do wymagań klienta,
• Samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży (prezentacje, wyceny, ofertowanie, negocjacje cenowe oraz umów),
• Badanie i kreowanie potrzeb Klientów pod kątem posiadanych rozwiązań

Przyszłym pracownikom oferujemy:
• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Możliwości rozwoju zawodowego w przyjaznym zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
• Niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
• Łatwość nawiązywania kontaktów, budowania trwałych relacji z klientem
• Konsekwencja i upór w dążeniu do realizacji powierzonych zadań,
• Umiejętność negocjacji,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość języka obcego jako dodatkowy atut,