przedstawiciel handlowy (automatyka przemysłowa: usługi i produkty)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie

 Dla naszego klienta, dystrybutora produktów i wykonawcy projektów informatyki i automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 35631
Praca stała
Lokalizacja: Włocławek, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
  •  sprzedaż komponentów automatyki przemysłowej (szczególnie systemy PLC, DCS i ESD)
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrej relacji z obecnymi
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • regularne odwiedzanie klientów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego

Oczekiwania:

  •  wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży do przemysłu i do dystrybucji
  • doświadczenie w branży automatyki w systemach PLC, DCS, ESD będzie dodatkowym atutem)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem i/lub umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywność
  • nastawienie na wyniki
  • znajomość branży automatyki przemysłowej
  • obsługa pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • umowa o pracę
  • szansa rozwoju nowej linii biznesowej w firmie
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwa praca w trybie home office
  • praca w zgranym, energicznym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)