Przedstawiciel Handlowy - Account Manager

Getligent Sp. z o.o.

00-020 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Getligent Sp. z o. o. poszukuje dynamicznych i doświadczonych kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

• Tworzenie relacji biznesowych z klientami i partnerami spółki.

• Prowadzenie negocjacji dotyczących warunków zawieranych umów

• Prowadzenie prezentacji i szkoleń

WYMAGANIA

• Mile widziane doświadczenie jako przedstawiciel handlowywcy

• Nienaganna prezencja.

• Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z partnerami

• Wysoka kultura osobista oraz doskonałe zdolności interpersonalne

• Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie

• Dobra znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole ludzi

• Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Getligent Sp. z o.o. jest młodą firmą oferującą inteligentne rozwiązania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi