Przedstawiciel Firmy - Kierowca

Aquilamed Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma będąca liderem sektora High-Tech, posiadająca ponad 20 lat doświadczenia na rynku Polskim, ogłasza rekrutację na stanowisko :

PRZEDSTAWICIEL FIRMY - KIEROWCA

region: Dolnośląski
tryb pracy: Pełny etat
miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

* Obsługa klientów firmy na terenie woj. dolnośląskiego
* Budowanie jak najlepszego wizerunku firmy wśród kontrahentów
* Dbałość o klientów firmy na wszystkich etapach współpracy
* Gotowość do wyjazdów służbowych na szkolenia w kraju oraz za granicą (koszty ponosi pracodawca)
* Elastyczny grafik pracy

Wymagania

Wymagania:

* Prawo jazdy kat B. (wymóg konieczny!)
* Własne auto osobowe w okresie próbnym (zwrot kosztów paliwa)
* Bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy
* Duża samodyscyplina i ukierunkowanie na cel
* Samodzielność w działaniu i chęć rozwijania swoich umiejętności
* Co najmniej 25 lat (wymóg ubezpieczyciela floty pojazdów służbowych)
* Kreatywność

Oferujemy:

* Umowę ze składkami ZUS + system premiowania (ok. 2650zł/m-c)
* Pakiet szkoleń i potrzebne narzędzia pracy
* Samochód służbowy po okresie próbnym
* Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
* Wyjazdy na szkolenia zagraniczne
* Okazjonalne benefity i kartę Multisport

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać poprzez formularz. W temacie prosimy podać nr oferty IP-PF8.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Firma z branży nowoczesnych technologii, rekrutująca jedynie na p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 650PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka