Przedstawiciel Firmy Edukacyjnej – Praca Sezonowa

More

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MORE to firma edukacyjna prowadząca zajęcia dydaktyczne w Szkołach Podstawowych na terenie całego kraju. Z naszych usług korzysta już ponad 1500 uczniów.

Poszukujemy Przedstawicieli do zaprezentowania naszej oferty edukacyjnej rodzicom w Szkołach Podstawowych, z którymi współpracujemy na terenie Warszawy. Zlecenie obejmuje kilkanaście spotkań w godzinach popołudniowych (około 17.00) we wrześniu 2015 roku.

Oferujemy:
Atrakcyjne zarobki przy niewielkim nakładzie czasu. Od 70 zł do 200 zł za spotkanie 1,5h
Szkolenie przygotowujące do prezentacji oraz wszelkie potrzebne materiały
Możliwość stałej współpracy

Wymagania

Dobra autoprezentacja
Wysoka komunikatywność
Umiejętność bezstresowego przemawiania do grupy ludzi
Rzetelność i wywiązywanie się z zadań

Prezentacja firmy

More to firma edukacyjna prowadząca zajęcia dydaktyczne w Szkołach Podst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
Wrzesień 2015 z możliwością stałej współpracy
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
70PLN - 200PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi