Eurocent S.A.

Przedstawiciel Finansowy

Od: Eurocent S.A.
Miejsce pracy: Bytów,Gdynia,Kartuzy,Kościerzyna,Kwidzyn,Lębork,Malbork,Puck,Reda,Rumia,Słupsk,Sopot,Starogard

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Poszukiwanie, nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jakość obsługi
  • Realizacja umówionych spotkań handlowych
  • Promowanie firmy w lokalnym środowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w oparciu o umowę współpracy
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie doświadczonych pracowników

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie

Mile widziane:

  • Osoby posiadające doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej (przedstawiciele finansowi i handlowi, agenci ubezpieczeniowi, doradcy ds. obsługi klienta)