Przedstawiciel finansowo-ubezpieczeniowy ( podstawa plus prowizja)

Jolanta Kozłowska

02-372 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną korporacją finansową o światowej renomie.
Kluczem do sukcesu są dla nas Współpracownicy. Zostań
Przedstawicielem Ubezpieczeniowo-Finansowym-AXA

Osoba współpracująca z nami na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów, sprzedaż oraz profesjonalną obsługę zgodną z najwyższymi standardami firmy.
Zapewniamy:
• współpracę z firmą o prestiżowej marce,
• profesjonalne szkolenia,
• merytoryczne i praktyczne wsparcie w okresie nauki zawodu,
• przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego,
• możliwość awansu pionowego i poziomego,
• atrakcyjny system prowizyjno – premiowy-podstawa za realizację celów sprzedażowych plus prowizja
• szkolenia rozwojowe i motywacyjne,
• elastyczny czas pracy,
• atrakcyjne wyjazdy zagraniczne dla najlepszych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia minimum średniego,
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
• nastawienia na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy,
• realizacji planów sprzedażowych,
• wysokiej kultury biznesowej i osobistej,
• umiejętności budowania profesjonalnych relacji z klientami,
• wysokiej komunikatywności i otwartości na ludzi,
• zaświadczenia o niekaralności.
• Działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

Prezentacja firmy

AXA to jedna z największych grup finansowych na świecie. Wielolet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing