Przedstawiciel ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Indywidualnych i Grupowych

Agent Ubezpieczeniowy Jan Wróblewski

Białystok, Bielsk Podlaski, Siemiatycze, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie prowadzę projekt dla Firmy PZU ŻYCIE, która poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, chcących podjąć pracę na stanowisku Przedstawiciel ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Indywidualnych i Grupowych.

Zapoznaj się z poniższą ofertą i jeśli uznasz, że spełnia Twoje oczekiwania - prześlij swoje zgłoszenie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Przedstawiciel ds. Sprzedaży Ubezpieczeń będzie należała analiza potrzeb klientów oraz sprzedaż wyselekcjonowanych produktów ubezpieczeniowych z portfolio PZU oraz poszerzanie bazy klientów firmy.

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • możliwość sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu ubezpieczeń na życie
  • wsparcie bazą klientów
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery
  • współpracę w oparciu o umowę agencyjną ze stabilną finansowo firmą

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • samodzielności w działaniu
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • wysokiej kultury osobistej
  • entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

Prosimy jednocześnie o wypełnienie gry rekrutacyjnej pod linkiem: https://rekrutacja-sprzedaz.pzu.pl/AU-BIA5

Prezentacja firmy

Praca w Największej Firmie Ubezpieczeniowej w Europie, profesjon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia