Przedstawiciel ds. pożyczek pozabankowych (20 firm w 1 miejscu)

Newco Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Przedstawicieli ds. pożyczek pozabankowych w związku z otwarciem nowego Biura Regionalnego w Rybniku na Rynku.

Szybkie Pożyczki Pozabankowe do 15 000 zł, tylko sprawdzone firmy pożyczkowe, wysoka akceptowalność wniosków.
Zostań naszym Przedstawicielem sam decydujesz o swoim wynagrodzeniu! Najlepsza oferta finansowa i produktowa dla przedstawicieli na rynku! Wysokie Prowizje, brak konieczności prowadzenia działalności gospodarczej, wsparcie marketingowe oraz szkoleniowe.

Prawdopodobnie najskuteczniej w Polsce pomagamy sprzedawać Pożyczki pozabankowe. Ponad 20 firm w 1 miejscu, u nas bez odpowiedzialności za szkodowość bez konieczności zbierania rat od Klientów, płacimy za wypłacone umowy – optima, provident, takto, aasa, finsano, daiglob, marka, sms kredyt, Vivus, Access oraz wiele innych.

Wymagania

Doświadczenie w branży pożyczek pozabankowych

Prezentacja firmy

Ogólnopolski Multi-broker Kredytowy oraz Pożyczek Pozabankowych należący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Wysokie Prowizje na umowę o dzieło, zlecenie lub działalność
Branża / kategoria:
Praca Bankowość