Opis stanowiska pracy

Ze względu na dynamiczny rozwój Kancelarii poszukujemy pracowników na stanowisko przedstawiciela Kancelarii ds. odszkodowawczych

Specjalizujemy się w pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych i innych zdarzeń losowych.

Zadania na w/w stanowisku :
- Poszukiwanie Klientów zainteresowanych ofertą naszej Kancelarii w zakresie dochodzenia odszkodowań oraz obsługa spraw zleconych
- Bezpośredni kontakt z poszkodowanymi
- Wstępne kompletowanie dokumentacji (umów, pełnomocnictw) i jej przekazanie do siedziby firmy
- Wstępne informowanie Klientów o zasadach prowadzenia spraw
- Nawiązywanie współpracy z podmiotami wspierającymi, w tym szczególnie z pośrednikami sprzedaży ubezpieczeń, warsztatami samochodowymi itp.
- Prezentacja zakresu działalności Kancelarii.
Teren działania Łódź i okolica.

W zamian oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania oparty o najwyższe prowizje na rynku (do 60% prowizji od ustalonego z Klientem wynagrodzenia)
- nie wymagamy zakładania działalności gospodarczej
- wsparcie zespołu prawnego
- miejsce pracy w dowolnej lokalizacji!

Wymagania

Wymagania:
Efektywność i samodzielność w działaniu
Motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Mile widziane doświadczenie w odszkodowaniach lub/i w zakresie budowania grup sprzedażowych zajmujących się pozyskiwaniem osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych
Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie min. średnie
Łatwość nawiązywania kontaktów
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem

Z uwagi na charakter wykonywanej pracy preferowani kandydaci:
- emerytowani f-sze Policji, PSP,
- osoby z doświadczeniem w sprzedaży/ubezpieczeniach/branży medycznej

Prezentacja firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Szelewski to Kancelaria specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia