Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Przedstawiciela ds. Odszkodowań należy dotarcie i nawiązywanie kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach w celu zaoferowania im pomocy w uzyskaniu należnego odszkodowania. Jest to praca stała i co najważniejsze na lata.

Oferujemy:

  • WYNAGRODZENIE: od 3 do 13 tys. zł
  • reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej – lider w swojej branży
  • pracę z możliwością rozwoju indywidualnej ścieżki kariery zawodowej
  • wysokie zarobki, adekwatne do wykonanej pracy - prowizja
  • nienormowany czas pracy
  • zadowolenie z wykonywanej pracy
  • umowa zlecenie bądź działalność gospodarcza
  • rozwinięty system motywacyjny (nagrody finansowe, wyjazdy zagraniczne samochody służbowe)
  • szkolenie startowe

Wymagania

Oczekujemy:

  • pracownika zorientowanego na sukces
  • prawa jazdy kat B
  • determinacji i zaangażowania w dążeniu do celu
  • pozytywnego nastawienia do życia
  • kreacji i komunikatywności
  • chęci osiągnięcia czegoś w życiu/ambicji
  • trochę cierpliwości - sukces nie przychodzi nigdy po pierwszej próbie
  • wytrwałości
  • mile widziani kandydaci powyżej 21 lat

Prezentacja firmy

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. to największa w Polsce firma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia