Przedstawiciel ds. Odszkodowań i likwidacji szkód

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel ds. Odszkodowań i likwidacji szkód:

Europejskie Centrum Odszkodowań Spółka Akcyjna, lider w branży odszkodowań powypadkowych w Polsce i Europie Środkowej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia)

Największa kancelaria prawno – odszkodowawcza notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W związku z rozwojem Firmy, która działa już 11 lat na rynku poszukujemy osób zainteresowanych własnym rozwojem i samodzielną pracą.

Zakres działalności

Przedstawiciel:

  • Poszukiwanie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych
  • Spisanie potrzebnej dokumentacji z klientem
  • Pomoc klientowi w skompletowaniu dokumentacji medycznej, dokumentacji z policji i sądów
  • Możliwość budowania własnej struktury sprzedaży
  • Budowanie dobrych relacji z klientami
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy
  • pracę mozna traktowac rowniez jako dodatkową

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Wiek 30 do 60 lat (mile widziany)
  • wykształcenie minimum średnie

Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Preferowane osoby otwarte, mające dobry kontakt z ludzmi, umiejacy pracowac w grupie jak i samodzielnie, znające branże ubezpieczeniową jak i odszkodowawczą, agenci ubezpieczeniowi, menadżerowie MLM, dobrzy sprzedawcy, przedstawiciele handlowi oraz ambitne i skuteczne osoby zainteresowane zdobyciem nowego intratnego (dobrze płatnego) zawodu.

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne lub Pensja uzależniona od wyników pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Czas pracy dostosowany do możliwości pracownika
  • Rozwój kariery w międzynarodowej firmie w Polsce oraz za granicą
  • Naukę nowego zawodu -doradcy ds. Odszkodowań
  • Rozwój w intratnym w Europie Zachodniej zawodzie
  • Szkolenia wspomagające rozwój zawodowy
  • Program wsparcia skutecznych przedstawicieli
  • Program samochodów służbowych
  • System premiowy adekwatny do wyników pracy
  • Wsparcie Menadżerów oraz działu szkoleń

Prezentacja firmy

Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą która pomaga osobom poszkodowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia