Przedstawiciel ds. Odszkodowań i likwidacji szkód

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.

Białystok, Łomża, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Europejskie Centrum Odszkodowań Spółka Akcyjna, lider w branży odszkodowań powypadkowych w Polsce i Europie Środkowej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia)

Największa kancelaria prawno –odszkodowawcza notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zakres działalności

Przedstawiciel;

  • Poszukiwanie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych
  • Spisanie potrzebnej dokumentacji z klientem
  • Pomoc klientowi w skompletowaniu dokumentacji medycznej ,dokumentacji z policji i sądów
  • Możliwość budowania własnej struktury sprzedaży

Wymagania

  • Pracę można traktować również jako dodatkową
  • Wiek 30 do 60 lat
  • wykształcenie minimum średnie

Doświadczenie zawodowe niewymagalne.

Preferowane osoby mające kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach , personel medyczny, emerytowani pracownicy służb mundurowych, agenci ubezpieczeniowi, menadżerowie MLM, dobrzy sprzedawcy, przedstawiciele handlowi oraz ambitne i skuteczne osoby zainteresowane zdobyciem nowego intratnego (dobrze płatnego) zawodu.

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Praca dodatkowa ,nie wymagamy działalności gospodarczej ,umowa zlecenie
  • Czas pracy nienormowany
  • Rozwój kariery w międzynarodowej firmie w Polsce i innych krajach
  • Naukę nowego zawodu -doradcy ds. Odszkodowań
  • Rozwój w mało znanym , intratnym w Europie Zachodniej zawodzie
  • Szkolenia wspomagające rozwój zawodowy
  • Program wsparcia skutecznych przedstawicieli
  • Program samochodów służbowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą która pomaga osobom poszkodowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne, Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting