Prywatna Szkoła Pamięci Eureka

Przedstawiciel - Doradca Edukacyjny - Konsultant Oświatowy

Od: Prywatna Szkoła Pamięci Eureka
Miejsce pracy: Gliwice,Myszków,Lubliniec,Częstochowa,Rybnik,Katowice,Bytom,Chorzów,Zabrze,Sosnowiec

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 15

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting

Prywatna Szkoła Pamięci EUREKA to nowoczesna placówka oświatowa o zasięgu ogólnopolskim oraz prężnie rozwijająca się firma na rynku usług edukacyjnych. Naszym głównym celem jest przekazywanie wiedzy i kształcenie praktycznych umiejętności związanych z metodami efektywnej nauki, czytania ze zrozumieniem oraz kompetencji dotyczących skutecznej komunikacji.

Region: śląskie

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową sieci swych placówek na terenie całej Polski, PSP Eureka poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciela (Doradcy Edukacyjnego/Konsultanta Oświatowego). Zadaniem Przedstawiciela jest kontakt z Klientami szkoły, prezentacja osobom zainteresowanym oferty prowadzonych przez szkołę zajęć oraz podpisywanie umów o kształcenie. PSP Eureka posiada i gwarantuje swoim Przedstawicielom stały dostęp do obszernej bazy danych kontaktowych osób zainteresowanych uczestnictwem w prowadzonych przez szkołę zajęciach. Praca Przedstawiciela przeznaczona jest zarówno dla osób szukających oferty pracy stałej jak i dodatkowego źródła dochodu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • wysoka kultura osobista
  • otwartość i komunikatywność
  • gotowość do podejmowania wyzwań
  • dyspozycyjność
  • silna motywacja
  • kreatywność i chęć do nauki
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • wskazany własny samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywacyjny system premii i nagród
  • ciekawą pracę dla ambitnych
  • nienormowany czas pracy
  • bezpłatne szkolenia i kursy
  • możliwość awansu, rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.