Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży

Dominika Górnik

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Metlife Amplico poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży

Opis stanowiska:

-Profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych,ubezpieczeń i inwestycji
-Przeprowadzanie spotkań handlowych
-Pozyskiwanie i obsługa portfela klientów
-Sprzedaż przygotowanych rozwiązań finansowych

Wymagania

Oczekujemy:
-Wykształcenie minimum średnie
-Aktywność i kreatywność w pozyskiwaniu klienta

Oferujemy:

-Pakiet szkoleń dla rozpoczynających pracę
-Klarowna ścieżka rozwoju i awansu zawodowego
-Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premia)
-Oferujemy STAŁĄ PRACĘ w renomowanej firmie

Prezentacja firmy

Opis stanowiska:<br/>-Profesjonalne doradztwo w zakresie finansów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse