Opis stanowiska pracy

CEL-R Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Agent ITI Neovision poszukuje:
Partnerów biznesowych do prowadzenia punktu nc+ w Nowym Mieście Lubawskim,

Wymagania

• własna działalność gospodarcza
• lokal w dobrym miejscu handlowym,
• prowadzenie działalności w branżach pokrewnych (sprzęt komputerowy, GSM,RTV AGD)
• doświadczenie w branży (mile widziane)

Prezentacja firmy

CEL-R jest nowoczesną firmą handlową prowadzącą działalność na terenie c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie