Przedstawiciel d/s odszkodowań

AD-Trans

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Agentów oraz Menadżerów z terenu całego
kraju.
Stanowisko: PRZEDSTAWICIEL
Miejsce pracy: Łódź i okolice
Opis stanowiska:
· reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
· po zdobyciu doświadczenia tworzenie własnej struktury przedstawicieli, prowadzenie rekrutacji,
zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz szkolenia,
· dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów,
· wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.
Mile widziane:
· doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych,
· możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.),
dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
· jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi prowadzą działalność w poniższych branżach - mogą rozszerzyć swoją
działalność i zarobić dodatkowe pieniądze.
✔ Rehabilitacja-fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści
✔ Motoryzacyjna - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
✔ Finansowa - konsultanci oraz doradcy finansowi
✔ Pracownicy Badań Rynku i Opinii Publicznej
✔ Handel, Usługi,
✔ Studenci,
✔ BHP,
✔ MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi.
Oferujemy:
· pracę w dynamicznym otoczeniu,
· indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy finansowym
wsparciu firmy,
· wysokie wynagrodzenia,
· finansowanie samochodów,
· wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.
Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!

Wymagania

✔ Studenci,
✔ BHP,

Prezentacja firmy

Witam
zajmujemy się pomocą osobą poszkodowanym w wypadkach

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting