PRZEDSTAWICIEL BIZNESOWY – PRACA OD ZARAZ

Toitini

Kraków, 30-830, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowatorska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją e-papierosów i akcesoriów, poszukuje przedstawicieli biznesowych.

Twoim zadaniem będzie aktywna sprzedaż naszych produktów na terenie woj. Małopolskiego, utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych z naszymi klientami i poszukiwanie nowych.
Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w pracy B2B oraz D2D i/lub jako przedstawiciel handlowy.
Wymagania:
- nastawienie na cel i wysoka ambicja;
- doskonała organizacja czasu pracy;
- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność budowania długotrwałych
relacji;
- wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista;
- inicjatywa i dynamizm, dyspozycyjność;
W zamian oferujemy:
- bardzo wysokie wynagrodzenie;
- elastyczne godziny pracy;
- stabilność zatrudnienia w stale rozwijającej się firmie;
- możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych;
- backup działu wsparcia, szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy.

Aplikując wyślij swoje CV za pośrednictwem formularza obok.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Autoryzowany dealer produktów elektronicznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi