PRZEDSTAWICIEL BANKOWY DS. PRZEDSIĘBIORSTW

Miejsce pracy: Warszawa, Radom, Piaseczno, Legionowo, Siedlce, Białystok, Suwałki, Łomża, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Kielce, Lublin, Chełm, Puławy, Łódź, Pabianice, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Zgierz

Miejsce pracy: mazowieckie, podlaskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż produktów bankowych
  • osiąganie satysfakcjonujących wyników sprzedaży
  • dbanie o dobry wizerunek Banku

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • dobra komunikatywność

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagradzania w systemie prowizyjno-stałym
  • dodatkowe wynagrodzenie za dobre wyniki sprzedaży (program motywacyjny)
  • samodzielną pracę opartą na własnej organizacji czasu pracy
  • przygotowanie merytoryczne
  • współpracę w oparciu o umowę agencyjną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przy użyciu przycisku aplikuj:

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Bank Śląski S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING.
ING Bank Śląski S.A.