PRZEDSTAWICIEL AVIVA TUO

Aviva Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Czego oczekujemy od Kandydatów:

• Umiejętności pozyskiwania nowych klientów i rozwijania rynku

• Skuteczności w działaniu i orientacji na rezultat

• Chęci do nauki i zaangażowania w pracę

Jakie będą Twoje zadania:

• Budowa bazy klientów – w pierwszym etapie współpracy skupisz się na pozyskiwaniu nowych kontaktów

• Sprzedaż produktów i opieka nad klientami – w kolejnym etapie będziesz prezentował ofertę i pozyskiwał nowych klientów

• Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej – cały czas będziemy dbać o Twój rozwój

Co oferujemy?

• Stałe wynagrodzenie w pierwszym okresie współpracy – budujesz rynek i zarabiasz!

• Wynagrodzenie prowizyjne i motywujący system premiowy, zależny od wyników sprzedaży

• Udział w projekcie, w którym stawiamy na przygotowanie rynku a potem na sprzedaż

• Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!