Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Główne obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za reprezentowanie firmy Polpharma oraz działalność promocyjną na powierzonym terenie.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela aptecznego lub medycznego
  • Znajomości rynku aptecznego
  • Wyższego wykształcenia
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Kreatywności oraz silnej motywacji do pracy
  • Przedsiębiorczości, entuzjazmu i zapału do pracy
  • Prawa jazdy kat. B
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)