PRZEDSTAWICEIL HANDLOWY

NOSEK s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku przedstawiciel handlowy (branża budowlana); ;

Wymagane umiejętności: kurs prawa jazdy kategorii B; obsługa komputera

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w zawodzie oraz znajomość branży budowlanej;

Proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą Formularza zgłoszeniowego z OLX

Betoniarnia NOSEK
31-988 Kraków ul. Drożyska

Prezentacja firmy

Wyrób i Sprzedaż Pustaków i Betonu Towarowego Nosek S.C. <br/>Firma zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi