Prowadzenie szkolenia dot. podstawy programowej

IDConsulting Sp. z o.o.

54-403 WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana jest osoba, która przeprowadzi szkolenie z zakresu:
„Monitorowania podstawy programowej z opracowaniem jakościowej karty monitorowania”

Zakres szkolenia:
Jakościowe wdrażanie badań, analiz, ekspertyz w celu podniesienia poziomu samorozwoju oraz pracy pedagogicznej.

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie.

Szczegółowy opis zadań:
Odbiorcy szkolenia: nauczyciele.
Termin realizacji szkolenia: maj 2014
Miejsce organizacji szkolenia: na terenie gminy Lwówek Śląski, 10 km od Bolesławca.

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Wiedza i wykształcenie dotyczące aktualnej podstawy programowej oraz sposobów monitorowania jej.
Osoba prowadząca szkolenie przygotowuje materiały szkoleniowe dla uczestników oraz opracowuje program szkolenia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv, listu motywacyjnego, skanów dyplomów oraz zaświadczeń, a także posiadanych referencji do dnia 10.05.2014r. na adres podany poniżej.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami! Prosimy nie kontaktować się samodzielnie.
Na wstępnym etapie rekrutacji (tj. selekcji CV) nie udzielamy dodatkowych informacji.

Prezentacja firmy

W swojej ofercie idconsulting posiada szeroki zakres usług doradczych or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 dzień
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia