Opis stanowiska pracy

Fundacja Pomocy Dzieciom „Happy Kids” poszukuje rodzin do prowadzenia rodzinnych domów dziecka.

Zadaniem rodziny będzie opieka i wychowanie dzieci w systemie tradycyjnym, tworząc atmosferę przyjazną prawidłowemu rozwojowi dzieci.

Oferujemy:

  • Stałą pracę
  • Możliwość realizacji potrzeb związanych z pomocą dzieciom krzywdzonym i porzuconym przez rodziców
  • Dobre warunki płacowe i zatrudnienia (etat dla prowadzącego placówkę oraz dla wychowawcy)
  • Bardzo dobre warunki lokalowe i bytowe na czas sprawowania opieki (dom jednorodzinny)
  • Opiekunowie prowadzący i ich dzieci nie ponoszą żadnych kosztów eksploatacji domu
  • Fundacja zapewnia stałą pomoc i wsparcie w zakresie opieki i wychowania
  • Szkolenia podnoszące umiejętności wychowawczo-opiekuńcze, wsparcie psychologiczne i pedagogiczne
  • Nową i ciekawą ścieżkę rozwoju

Wymagania:

  • Praca u nas zawsze wiąże się z przeprowadzką, ponieważ Rodzinne Domu Dziecka są zawsze prowadzone w nieruchomości organizowanej przez Fundację
  • W sytuacji gdy zatrudnieniem zainteresowani są oboje małżonkowie,:-jedno z małżonków musi posiadać wykształcenie minimum średnie maturalne
  • Istnieje możliwość zatrudnienia jednego ze współmałżonków, drugi nadal pracuje zawodowo poza Fundacją, w tej sytuacji zostaje zatrudniony wychowawca zewnętrzny na pełen etat.
  • Osoba samotna - wykształcenie minimum średnie maturalne(w tej sytuacji również zostaje zatrudniony wychowawca zewnętrzny na pełen etat)
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi (własne lub zawodowe)
  • Zainteresowania i pasje
  • Oświadczenie o niekaralności
  • Stałe miejsce zameldowania
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dobry stan zdrowia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane ukończenie kursu dla kandydatów zgłaszających gotowość do kandydatów do pełnienia funkcji Rodziny Zastępczej Niezawodowej, Rodziny Zastępczej Zawodowej lub prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka

Prezentacja firmy

Fundacja Happy Kids od 15 lat pomaga potrzebującym dzieciom. <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia