Prowadzenie biura

Ad Moto

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy z zakresu outsourcingu olejowego, mikrofiltracji oraz gospodarki smarno-olejowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sekretarka - pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów firmy
• Wyszukiwanie potencjalnych Klientów, aranżowanie spotkań i pozyskiwanie nowych Klientów
• Raportowanie działań
• Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów
• Regularny kontakt telefoniczny i bezpośredni z Klientami w celu poznania ich potrzeb i pozyskania nowych zamówień
• Koordynacja realizacji zamówień
• Zamawianie transportu - kurierów i kontrola doręczeń
• Prowadzenie dziennika korespondencji
• Korespondencja e-mail
• Przygotowanie pism do firm i urzędów
• Zlecanie podwykonawstwa
• Prowadzenie kalendarza
• Kontrola godzin pracy
• Prowadzenie kasy
• Przyjmowanie gości
• Zamówienia materiałów biurowych i bhp
• Rezerwacja noclegów dla pracowników

Oferujemy:

• Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu oraz organizacji pracy
• Po okresie próbnym stabilne warunki zatrudnienia oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
• Dynamiczny zespół

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie min. Średnie, preferowane techniczne
• Prawo jazdy kat. B
• Systematyczność i staranność i samodzielna organizacja miejsca pracy
• Nawiązywanie otwartych i trwałych relacji interpersonalnych
• Umiejętności negocjacyjne
• Mile widziana znajomość branży przemysłowej i budowlanej

Prezentacja firmy

Ad Moto Rafał Zawisz to profesjonalny serwis olejowy świadczący usługi m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 350PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży,premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat