Proste prace w drukarnii-2600 zł!

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do lekkich prac pomocniczych w drukarni. Praca w Skórzewie - dobry dojazd z Ogrodów.

Prace pomocnicze przy procesie drukowania, prace manualne, prace przy maszynach, pakowanie papieru, wycinanie.

Oferujemy:
-Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, jeśli się sprawdzisz możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u klienta;
-Pracę w systemie zmianowym (7-15, 15-23, 23-7);
-Stawkę godzinową 15 zł brutto i 17 zł brutto za godziny nocne

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:
-Gotowości do pracy zmianowej;
-Chęci do pracy;
-Mile widziane doświadczenie w pracy w drukarni

Zachęcamy do wysyłania CV!

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji