Opis stanowiska pracy

Zadaniem wybranej osoby będzie nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem nieruchomości komercyjnych.

Obowiązki:

  • nadzór nad bieżącą eksploatacją obiektu
  • nadzór nad zapewnieniem odpowiedniego stanu technicznego nieruchomości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie ewidencji i dokumentacji obiektu
  • utrzymanie i zarządzanie bazą danych najemców
  • udział w pozyskiwaniu najemców i obsłudze umów najmu
  • przygotowywanie i nadzór nad realizacją rocznych budżetów

Wymagania

Kwalifikacje:

  • licencja zarządcy nieruchomości
  • doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami
  • samodzielność oraz inicjatywa
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz dobre umiejętności analityczne
  • zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość programu Excel

Prezentacja firmy

Grupa Opus zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie strukturyz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena