Property Manager (Investor)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Property Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Property Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie portfelem dwóch budynków biurowych w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za operacyjne utrzymanie nieruchomości biurowych
  • Ścisła współpraca z najemcami budynków
  • Przygotowanie oraz egzekucja budżetów nieruchomości
  • Nadzór nad funkcjonowaniem firm zewnętrznych
  • Udział w wyborze firm zewnętrznych
  • Raportowanie do funduszu inwestycyjnego
  • Rozwiązywanie bieżnych problemów związanych z funkcjonowaniem nieruchomości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi (preferowane doświadczeniem w segmencie biurowym)
  • Bardzo dobra znajomość operacyjnych oraz technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami komercyjnymi
  • Wiedza w zakresie przepisów zarządzania nieruchomościami
  • Doświadczanie w zarządzaniu relacjami z najemcami
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołów zewnętrznych

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej z kapitałem zagranicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zarządzanie wysokiej klasy obiektami biurowymi w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page