Property Administrator

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta międzynarodowego dewelopera poszukujemy osób na stanowisko Administratora Nieruchomości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu Property Management w biężacych działaniach.

Informacje o kliencie

Międzynarodowy deweloper komercyjyny poszukuje osoby do wsparcia administracyjnego działu Property.

Opis stanowiska

  • Wsparcie administracyjne codziennych działań zespołu Property Management
  • Zarządzanie i aktualizowanie danych o nieruchomościach w systemach informatycznych
  • Rejestrowanie umów, faktur oraz innej dokumentacji budynkowej
  • Koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomości
  • Zgłaszanie szkód i nadzór nad procesem ich likwidacji
  • Monitorowanie i zarządzanie bieżącą korespondencją zespołu (np. korespondencja z organami administracji publicznej, korespondencja do klientów itp.)
  • Wsparcie administracyjne prowadzonych postępowań przetargowych
  • Rozliczanie mediów
  • Wsparcie zespołu Property Management w monitorowaniu Kluczowych Wskaźników Efektywności (KPI) firm zewnętrznych obsługujących nieruchomości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku nieruchomości
  • Znajomość programu MRI Property będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page