Promotorka/Promotor Sprzedaży artykułów AGD

DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznych, otwartych na Klienta, odpowiedzialnych, sympatycznych młodych osób do współpracy przy promocji i sprzedaży sprzętu gospodarstwa domowego – małego AGD, na terenie sklepów sieci Media Markt/Saturn.

Zakres obowiązków:
• sprzedaż i prezentacja produktu (produkt multicooker)
• doradztwo Klientom
• nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami indywidualnymi
• dbanie o dobry wizerunek marki

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie – czwartek popołudniu, piątek popołudniu oraz sobota i niedziela
• szkolenia produktowe i sprzedażowe
• atrakcyjne wynagrodzenie – atrakcyjna stawka godzinowa
• system motywacyjny - system bonusowy za sprzedaż

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) do 17.04.2015.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DoDidDone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Wymagania

• dyspozycyjność w trakcie weekendów
• zaangażowanie
• komunikatywność
• miła aparycja
• umiejętność nawiązania kontaktu z Klientem
• wytrwałość
• doświadczenie w podobnej pracy mile widziane

Prezentacja firmy

DoDidDone to agencja działająca w obszarze sprzedaży, trade marke... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta