Promotor wizerunku w sieci

Zeitmann

Kraków, małopolskie

Zeitmann

Miejsce pracy: Kraków

Stanowimy młody zespół zajmujący się rekrutacją pracowników do pracy zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby na stanowisko:

Obowiązki:
- Aktywna współpraca z portalami ogłoszeniowymi, negocjacja warunków, ustalanie zasad współpracy,
- Tworzenie ogłoszeń i ich zamieszczanie na portalach,
- Zamieszczanie ogłoszeń zgodnie z zapotrzebowaniem działów,
- Śledzenie forów i portali internetowych o tematyce personalnej,
- Rozwijanie sieci kontaktów,
- Współpraca z firmami zewnętrznymi w tematyce pozycjonowania, Adwords, e-marketingu,
- Reprezentowanie i promowanie marki firmy w sieci.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
- Umiejętność wyszukiwaniu informacji w intrenecie,
- Zainteresowanie tematyką rekrutacji pracowników, rozwojem zasobów ludzkich,
- Wykształcenie średnie,
- Sumienność, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:
- Przyjazne warunki pracy w młodym, sympatycznym zespole,
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
- Możliwości rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Atrakcyjne warunki pracy,
- Firmowy pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.