Promotor - praca dodatkowa - prowadzenie degustacji

Henglein GmbH Polska Sp. z o.o.

40-842 KATOWICE, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Henglein Polska Sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą produktów garmażeryjnych zatrudni Panie i Panów na stanowisku promotor. Praca polega na prowadzeniu degustacji (gotowanie i pieczenie) w sklepach dużych sieci handlowych na terenie Warszawy i okolic.

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Praca w czwartki, piątki 14:00-20:00 i soboty 10:00-16:00

Wymagania

- wiek: od 35 do 60 lat
- wysoka kultura osobista
- łatwość nawiązywania kontaktów z klientem

Prezentacja firmy

Firma obecna na rynku polskim od 1997 roku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Obsługa klienta