Promotor marki w Internecie

Marken Systemy Antywirusowe

Gdynia, pomorskie

Od 1999 r. tj. od czasu powstania, nasza Firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę. Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie posiadamy produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: Bitdefender, ESET.

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender® – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej

Skorzystaj z szansy zdobycia cennego doświadczenia, dołącz do naszego zespołu!
Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko

Od: Marken Systemy Antywirusowe
Miejsce pracy: Gdynia

Tworzy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę.

Zajmuje się wdrażaniem produktów Bitdefender, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych.

Twoje zadania:

  • Realizacja kampanii marketingowych;
  • Planowanie działań z zakresu media relations, tworzenie i aktualizacja baz mediów;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Koordynowanie wysyłki mailingów i newsletterów;
  • Koordynacja zarządzania stroną internetową;
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wiemy, że nie ma nic za darmo, dlatego oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • docenimy Cię poprzez atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • zarobki na poziomie (3000 - 6000 zł brutto)
  • niezbędne narzędzia i własne stanowisko pracy
  • zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki naszemu systemowi szkoleń (wdrożenie do pracy, szkolenia podnoszące kompetencje)
  • u nas będziesz pracować w świetnej atmosferze i ze wspaniałymi ludźmi
  • szanujemy życie prywatne naszych pracowników

Wymagania:

  • Głowa pełna pomysłów i asertywności w ich wyrażaniu, nawet jeśli tylko część będzie zrealizowana;
  • Znajomość poprawnej polszczyzny i tzw. „lekkie pióro”;
  • Łatwość uczenia się i rozumienia zagadnień informatycznych;
  • Dobra organizacja czasu i samodzielność;
  • Znajomość zasad funkcjonowania mediów społecznościowych - mile widziane.

Więcej o nas dowiesz się pod adresem marken.com.pl