Promotor Marki - 4 dni w tygodniu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zabrze

Zadania:

• Dbanie o ekspozycję produktów Klienta w podległych punktach sprzedaży,
• Zachęcanie do zakupu produktów,
• Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie - mile widziani studenci,
• Dyspozycyjność do pracy od pon do czw. (16:00 - 20:00),
• Mile widziane doświadczenie w obszarze promocji, sprzedaży, handlu lub bezpośredniej obsłudze Klienta.

Oferujemy:

• Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy w okresie świątecznym (okres trwania akcji od 28.11. do 15.01.),
• Pracę w znanej sieci sklepów na terenie CH M1 w Zabrzu,
• Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjną premię za sprzedane produkty,
• Nowoczesny smartfon służbowy wraz z systemem do raportowania,
• Program zniżek Adecco +Club,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Oferta dotyczy umowy zlecenie.

Masz znajomych, którzy także szukają pracy? Poleć im Adecco! Mamy wiele ciekawych ofert.

Numer referencyjny: HUA/11/2016/GMO
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.