Projektowanie stron/pozycjonowanie stron-praktykant

Dukatex

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś uczniem lub studentem, interesuje Cię rozwój zawodowy w obszarze IT, cechuje Cię ambicja i nie boisz się wyzwań, nasze praktyki są właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osoby, której praca będzie polegać na wsparciu pracowników realizujących projekty poprzez:

  • administrowanie stronami opartymi o CMS Wordpress,
  • przygotowywanie grafiki na potrzeby stron www,
  • administrowanie serwerami i domenami,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez opiekuna praktyk.

Oferujemy:

  • codzienną naukę w atmosferze otwartego feedbacku i dzielenia się wiedzą,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doskonalenia kompetencji pod okiem ekspertów,
  • rozwoju w zakresie rozwiązywania problemów informatycznych,
  • nauki tego jak zarządzać czasem pracy,
  • pracy w zespole ludzi z pasją,
  • możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów i rozwiązań,

Wymagania

Poszukujemy kogoś kto:

  • generalnie lubi komputery, bardzo lubi, jego znajomi się dziwią, że aż tak dużo
  • umie nie tylko czytać, ale i pisać (najlepiej ze zrozumieniem)
  • przy tym jest obecny i zdąża, nie zajmuje się dywagacjami co jest kulturą niską, a co wysoką, po prostu wie co się dzieje na mieście i w internetach
  • wie o tym, że istniała komunikacja przed erą facebooka
  • ma swój pogląd na to co to znaczy social w social media i co to znaczy dziś digital
  • słyszał kiedyś takie słowa i skróty jak SEO, SEM, Remarketing, Adwords, Wordpress, FTP, HTML, PHP, a znajomość ich nie daje mu +3 do mocy, i -3 do ilości znajomych
  • ma niespotykaną dziś umiejętność wzniesienia się poza granice własnego postrzegania oraz własnych poglądów
  • wie, że cytaty pisane Helveticą na pięknych zdjęciach ze stocka niekoniecznie są najlepszą drogą
  • wie co to jest wzorzec slajdów w Power Poincie i potrafi go używać.
  • zna zasady komunikacji wizualnej, wie jak przygotować i zaprezentować, żeby był WOW

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętym marketingiem interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce