Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój oferty produktowej
  • Współpraca z biurami projektowymi w zakresie wykonywania projektów i opracowań technicznych
  • Znajomość aktualnych regulacji z zakresu OZE, w tym w szczególności PV

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość programu autocad
  • Znajomość branży w obszarze instalacji OZE
  • Wiedza techniczna i instalacyjna z obszaru systemów fotowoltaicznych
  • Doświadczenie w zakresie projektowania systemów
  • Samodzielność w działaniu i silna orientacja na realizację zadań
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne i projektowe
  • Predyspozycje do przekazywania wiedzy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dużą swobodę działania
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży
  • Dla osób spoza Kielc zapewniamy zakwaterowanie

Prezentacja firmy

PCWO Kancelaria Prawna jest jedną z wiodących firm prawniczych w Polsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Badania / Rozwój, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne