Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2309

Obowiązki:

Wykonywanie wizualizacji odzieży, gadżetów.
Wektoryzacja grafik
Projektowanie według wytycznych i skład / oraz ładowanie do drukarni online / kalendarzy, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, roll-up’ów, bannerów…
Prowadzenie funpage’a na Facebook’u.
Wprowadzanie zmian na stronie www.
Wykonywanie i obróbka zdjęć produktów.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Grafika komputerowa i tworzenie aplikacji internetowych

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych Corel, Adobe Illustrator, Photoshop.

Miejsce pracy: Kosynierów 47A, 75-232 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Ddatkowe inforamcje: praca w godz. 08:00-16:00, 3 m-ce okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.haftkom.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy