Opis stanowiska pracy

Salon Łazienek WABUD Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku poszukuje kandydata na stanowisko : Projektant Wnętrz
Opis stanowiska:
- Wykonywanie aranżacji i projektów wnętrz
- Fachowe doradztwo klientom z zakresu doboru materiałów wykończeniowych oraz kompleksowa sprzedaż w zakresie aranżacji łazienek.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. Nr 133 poz. 883)

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie

- Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz

- Umiejętność obsługi programów typu CAD Decor

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Kreatywność i skuteczność w działaniu

- Zainteresowanie tematyką designu wnętrz

Prezentacja firmy

Salon Wyposażenia Łazienek

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie